MAX8860EUA18+T
DigiKey raktári szám
MAX8860EUA18+T-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAX8860EUA18+T
Leírás
IC REG LIN POS ADJ 8-UMAX/USOP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív Állítható (rögzített) 1 Kimenet 300mA 8-uMAX/uSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MAX8860EUA18+T modellek
Kategória
Dropout feszültség (max.)
0,155V / 300mA (tipikus)
Gyrt.
Kimeneti áram
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Nyugalmi áram (Iq)
270 µA
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Hibakimenet
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túl magas hőmérséklet, fordított polaritás, Rövidzárlat
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
6,5V
Tokozás
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm széles)
Kimeneti feszültség (min.)
1,25V (1,8V)