MAX8511EXK33+T
DigiKey raktári szám
175-MAX8511EXK33+TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
175-MAX8511EXK33+TCT-ND - Vágott szalag (CT)
175-MAX8511EXK33+TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAX8511EXK33+T
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 120MA SC-70-5
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 120mA SC-70-5
EDA / CAD modellek
MAX8511EXK33+T modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
90 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
72dB ~ 46dB (1kHz ~ 100kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
kikapcsolható
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Tokozás
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SC-70-5
Dropout feszültség (max.)
0,12V / 120mA (tipikus)