MAX6133AASA25+
DigiKey raktári szám
MAX6133AASA25+-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAX6133AASA25+
Leírás
IC VREF SERIES 0.04% 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sorozat Referenciafeszültség IC ±0,04% 8-SOIC
EDA / CAD modellek
MAX6133AASA25+ modellek
Kategória
Zaj (0,1Hz ~ 10Hz)
16µVp-p
Gyártó
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Zaj (10Hz ~ 10kHz)
12µVrms
Bemeneti feszültség
2,7V ~ 12,6V
Üzemi áram
85µA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Kimeneti áram
15 mA
Gyártói tokozás
8-SOIC
Tűrés
±0,04%
Alap típusszám
Hőmérsékleti koefficiens
7ppm/°C