MAX6133AASA25+T
DigiKey raktári szám
175-MAX6133AASA25+TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
175-MAX6133AASA25+TCT-ND - Vágott szalag (CT)
175-MAX6133AASA25+TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAX6133AASA25+T
Leírás
IC VREF SERIES 0.04% 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sorozat Referenciafeszültség IC ±0,04% 8-SOIC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MAX6133AASA25+T modellek
Kategória
Zaj (0,1Hz ~ 10Hz)
16µVp-p
Gyártó
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Zaj (10Hz ~ 10kHz)
12µVrms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemeneti feszültség
2,7V ~ 12,6V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi áram
85µA
Referencia típusa
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kimenet típusa
rögzített
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Kimeneti áram
15 mA
Gyártói tokozás
8-SOIC
Tűrés
±0,04%
Alap típusszám
Hőmérsékleti koefficiens
7ppm/°C