MAX6126BASA25+
DigiKey raktári szám
MAX6126BASA25+-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAX6126BASA25+
Leírás
IC VREF SERIES 0.06% 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sorozat Referenciafeszültség IC ±0,06% 8-SOIC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MAX6126BASA25+ modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
5ppm/°C
Gyártó
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Zaj (0,1Hz ~ 10Hz)
1,45µVp-p
Csomagolás
Csőtár
Bemeneti feszültség
2,7V ~ 12,6V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi áram
725µA
Referencia típusa
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kimenet típusa
rögzített
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Kimeneti áram
10 mA
Gyártói tokozás
8-SOIC
Tűrés
±0,06%