MAX6126AASA25+
DigiKey raktári szám
MAX6126AASA25+-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAX6126AASA25+
Leírás
IC VREF SERIES 0.02% 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sorozat Referenciafeszültség IC ±0,02% 8-SOIC
EDA / CAD modellek
MAX6126AASA25+ modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
3ppm/°C
Gyártó
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Zaj (0,1Hz ~ 10Hz)
1,45µVp-p
Bemeneti feszültség
2,7V ~ 12,6V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Kimeneti áram
10 mA
Gyártói tokozás
8-SOIC
Tűrés
±0,02%