MAX6126A28+
DigiKey raktári szám
MAX6126A28+-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAX6126A28+
Leírás
IC VREF SERIES 0.06% 8UMAX
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sorozat Referenciafeszültség IC ±0,06% 8-uMAX/uSOP
EDA / CAD modellek
MAX6126A28+ modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
3ppm/°C
Gyártó
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Zaj (0,1Hz ~ 10Hz)
1,45µVp-p
Csomagolás
Csőtár
Bemeneti feszültség
3V ~ 12,6V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kimeneti feszültség (min.)
2,8V
Tokozás
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm széles)
Kimeneti áram
10 mA
Gyártói tokozás
8-uMAX/uSOP
Tűrés
±0,06%