MAX6126A21+T
DigiKey raktári szám
MAX6126A21+TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MAX6126A21+TCT-ND - Vágott szalag (CT)
MAX6126A21+TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAX6126A21+T
Leírás
IC VREF SERIES 0.06% 8UMAX
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sorozat Referenciafeszültség IC ±0,06% 8-uMAX/uSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MAX6126A21+T modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
3ppm/°C
Gyártó
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Zaj (0,1Hz ~ 10Hz)
1,3µVp-p
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemeneti feszültség
2,7V ~ 12,6V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi áram
725µA
Referencia típusa
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kimenet típusa
rögzített
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimeneti feszültség (min.)
2,048V
Tokozás
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm széles)
Kimeneti áram
10 mA
Gyártói tokozás
8-uMAX/uSOP
Tűrés
±0,06%