MAX6070BAUT33+T
DigiKey raktári szám
MAX6070BAUT33+TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MAX6070BAUT33+TCT-ND - Vágott szalag (CT)
MAX6070BAUT33+TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAX6070BAUT33+T
Leírás
IC VREF SERIES 0.08% SOT23-6
Részletes leírás
Sorozat Referenciafeszültség IC ±0,08% SOT-23-6
EDA / CAD modellek
MAX6070BAUT33+T modellek
Kategória
Zaj (0,1Hz ~ 10Hz)
10µVp-p
Gyártó
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Zaj (10Hz ~ 10kHz)
6µVrms
Bemeneti feszültség
3,5V ~ 5,5V
Üzemi áram
330µA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Tokozás
SOT-23-6
Kimeneti áram
10 mA
Gyártói tokozás
SOT-23-6
Tűrés
±0,08%
Alap típusszám
Hőmérsékleti koefficiens
8ppm/°C