MAX6037BAUK33+T
DigiKey raktári szám
MAX6037BAUK33+TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAX6037BAUK33+T
Leírás
IC VREF SERIES 0.3% SOT23-5
Részletes leírás
Sorozat Referenciafeszültség IC ±0,3% SOT-23-5
EDA / CAD modellek
MAX6037BAUK33+T modellek
Kategória
Zaj (0,1Hz ~ 10Hz)
19µVp-p
Gyártó
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Zaj (10Hz ~ 10kHz)
45µVrms
Bemeneti feszültség
3,5V ~ 5,5V
Üzemi áram
275µA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti áram
5 mA
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Tűrés
±0,3%
Alap típusszám
Hőmérsékleti koefficiens
50ppm/°C