MAX6035AAUR30+T
DigiKey raktári szám
MAX6035AAUR30+TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MAX6035AAUR30+TCT-ND - Vágott szalag (CT)
MAX6035AAUR30+TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAX6035AAUR30+T
Leírás
IC VREF SERIES 0.2% SOT23-3
Részletes leírás
Sorozat Referenciafeszültség IC ±0,2% SOT-23-3
EDA / CAD modellek
MAX6035AAUR30+T modellek
Kategória
Zaj (0,1Hz ~ 10Hz)
25µVp-p
Gyártó
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Zaj (10Hz ~ 10kHz)
25µVrms
Bemeneti feszültség
4,9V ~ 33V
Üzemi áram
95µA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kimeneti feszültség (min.)
3V
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kimeneti áram
10 mA
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Tűrés
±0,2%
Alap típusszám
Hőmérsékleti koefficiens
30ppm/°C