MAX22508EASA+
DigiKey raktári szám
505-MAX22508EASA+-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAX22508EASA+
Leírás
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8SOIC
Részletes leírás
1/1 Adó-vevő teljes RS422, RS485 8-SOIC
EDA / CAD modellek
MAX22508EASA+ modellek
Kategória
Vevő hiszterézis
250 mV
Adatátviteli sebesség
50Mbps
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség
3V ~ 5,5V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
Adó-vevő
Rögzítés módja
Felületszerelt
Protokoll
RS422, RS485
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)