MAX22502EATC+T
DigiKey raktári szám
MAX22502EATC+TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MAX22502EATC+TCT-ND - Vágott szalag (CT)
MAX22502EATC+TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAX22502EATC+T
Leírás
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 12TDFN
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1/1 Adó-vevő teljes RS422, RS485 12-TDFN (3x3)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MAX22502EATC+T modellek
Kategória
Vevő hiszterézis
250 mV
Gyártó
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Adatátviteli sebesség
100Mbps
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség
3V ~ 5,5V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C