MAX1836EUT33+T
DigiKey raktári szám
175-MAX1836EUT33+TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
175-MAX1836EUT33+TCT-ND - Vágott szalag (CT)
175-MAX1836EUT33+TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAX1836EUT33+T
Leírás
IC REG BUCK 3.3V 125MA SOT6
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív rögzített 3,3V 1 Kimenet 125mA SOT-23-6
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MAX1836EUT33+T modellek
Kategória
Bemeneti feszültség (max.)
24V
Gyrt.
Kimeneti feszültség (min.)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kimeneti áram
Alkatrész státusza
Aktív
Szinkrondetektor
No
Funkció
Feszültségcsökkentő
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Kimeneti polaritás
Pozitív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Topológia
Tokozás
Kimenet típusa
Gyártói tokozás
SOT-23-6
Kimenetek száma
1
Alap típusszám
Bemeneti feszültség (min.)
4,5V