LM4040DEX3-3.3+T
DigiKey raktári szám
LM4040DEX3-3.3+TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
LM4040DEX3-3.3+TCT-ND - Vágott szalag (CT)
LM4040DEX3-3.3+TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM4040DEX3-3.3+T
Leírás
IC VREF SHUNT 1% SC70-3
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sönt Referenciafeszültség IC ±1% SC-70-3
EDA / CAD modellek
LM4040DEX3-3.3+T modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
150ppm/°C
Gyártó
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Zaj (10Hz ~ 10kHz)
50µVrms
Katódáram
70 µA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Tokozás
SC-70, SOT-323
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SC-70-3
Kimeneti áram
15 mA
Alap típusszám
Tűrés
±1%