LM4040AIX3-2.5+T
DigiKey raktári szám
LM4040AIX3-2.5+TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
LM4040AIX3-2.5+TCT-ND - Vágott szalag (CT)
LM4040AIX3-2.5+TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM4040AIX3-2.5+T
Leírás
IC VREF SHUNT 0.1% SC70-3
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sönt Referenciafeszültség IC ±0,1% SC-70-3
EDA / CAD modellek
LM4040AIX3-2.5+T modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
100ppm/°C
Gyártó
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Zaj (10Hz ~ 10kHz)
35µVrms
Katódáram
65 µA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Tokozás
SC-70, SOT-323
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Gyártói tokozás
SC-70-3
Kimeneti áram
15 mA
Alap típusszám
Tűrés
±0,1%