LW Y1SG-BFOO-GKJM-1-20-R18
DigiKey raktári szám
475-LWY1SG-BFOO-GKJM-1-20-R18TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
475-LWY1SG-BFOO-GKJM-1-20-R18CT-ND - Vágott szalag (CT)
475-LWY1SG-BFOO-GKJM-1-20-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LW Y1SG-BFOO-GKJM-1-20-R18
Leírás
LED WHITE DIFFUSED 2SMD R/A
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
fehér 8200K LED jelzőlámpa - diszkrét 3,3V 2-SMD, J-kivezetés
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
3,3V
Gyrt.
Üzemi áram
20mA
Sorozat
Fényszög
120°
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Jellemző hullámhossz
Szín
Tokozás
2-SMD, J-kivezetés
Konfiguráció
standard
Gyártói tokozás
Lencse színe
sárga
Méretek
2,80mm H. x 1,20mm Sz.
Lencse fényáteresztő képessége
diffúz
Max. magasság
0,90mm