LUW W5AM-KZLY-6P7R-0-350-R18-Z
DigiKey raktári szám
475-LUWW5AM-KZLY-6P7R-0-350-R18-ZTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
LUW W5AM-KZLY-6P7R-0-350-R18-Z
Leírás
LED GOLDEN DRAGON COOL WHT 2SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
LED világítás Golden DRAGON® Plus fehér, hideg 6000K 3,2V 350mA 170° 2-SMD, Sirályszárnyas, szabadon lévő kontaktus
Kategória
Lumen/Watt / üzemi áram
111lm/W
Gyrt.
Max. áram
1A
Sorozat
Fényszög
170°
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Elavult
Tokozás
2-SMD, Sirályszárnyas, szabadon lévő kontaktus
Szín
Gyártói tokozás
2-SMD
CCT (K)
6000K
Méretek
0,276" H. x 0,236" Sz. (7,00mm x 6,00mm)
Fényáram 25°C-on, üzemi áramon
124lm (97lm ~ 150lm)
Max. magasság (beültetve)
0,122" (3,10mm)
Üzemi áram
350mA
Tok termikus ellenállása
6,5°C/W
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
3,2V