LT Y1SG-BACB-35-1-20-R18-Z
DigiKey raktári szám
475-LTY1SG-BACB-35-1-20-R18-ZTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
475-LTY1SG-BACB-35-1-20-R18-ZCT-ND - Vágott szalag (CT)
475-LTY1SG-BACB-35-1-20-R18-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT Y1SG-BACB-35-1-20-R18-Z
Leírás
LED GREEN CLEAR SMD R/A
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zöld 523nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2,85V 2-SMD, J-kivezetés
Kategória
Lencse formája
Szabálytalan
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,85V
Sorozat
Üzemi áram
20mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Fényszög
120°
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Szín
Jellemző hullámhossz
Konfiguráció
standard
Tokozás
2-SMD, J-kivezetés
Lencse színe
Színtelen
Gyártói tokozás
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Méretek
2,45mm H. x 1,20mm Sz.
Fényerősség
Max. magasság
0,90mm