LSG T67K-JL-1-0+HK-1-0-2-R18-Z
DigiKey raktári szám
475-LSGT67K-JL-1-0+HK-1-0-2-R18-ZTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
475-LSGT67K-JL-1-0+HK-1-0-2-R18-ZCT-ND - Vágott szalag (CT)
475-LSGT67K-JL-1-0+HK-1-0-2-R18-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LSG T67K-JL-1-0+HK-1-0-2-R18-Z
Leírás
LED GREEN/RED CLEAR 4PLCC SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zöld, piros 570nm zöld, 630nm piros LED jelzőlámpa - diszkrét 1,8V zöld, 1,8V piros 4-SMD, J-kivezetés
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
1,8V zöld, 1,8V piros
Gyrt.
Üzemi áram
2mA
Sorozat
Fényszög
120°
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Jellemző hullámhossz
Szín
Csúcs hullámhossz
572nm zöld, 643nm piros
Konfiguráció
Független
Tokozás
4-SMD, J-kivezetés
Lencse színe
Színtelen
Gyártói tokozás
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Méretek
3,20mm H. x 2,60mm Sz.
Fényerősség
Max. magasság
2,10mm
Lencse formája
Kerek lapos felső résszel
Alap típusszám
Lencse mérete
2,40mm átmérő