LG M67K-G1J2-24-0-2-R18-Z
DigiKey raktári szám
475-LGM67K-G1J2-24-0-2-R18-ZTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
475-LGM67K-G1J2-24-0-2-R18-ZCT-ND - Vágott szalag (CT)
475-LGM67K-G1J2-24-0-2-R18-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LG M67K-G1J2-24-0-2-R18-Z
Leírás
LED GREEN CLEAR SMD
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zöld 570nm LED jelzőlámpa - diszkrét 1,8V 2-SMD, J-kivezetés
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LG M67K-G1J2-24-0-2-R18-Z modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
1,8V
Gyrt.
Üzemi áram
2mA
Sorozat
Fényszög
120°
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Jellemző hullámhossz
Szín
Csúcs hullámhossz
572nm
Konfiguráció
standard
Tokozás
2-SMD, J-kivezetés
Lencse színe
Színtelen
Gyártói tokozás
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Méretek
2,00mm H. x 1,40mm Sz.
Fényerősség
Max. magasság
1,40mm
Lencse formája
Téglalap lapos felső résszel
Alap típusszám
Lencse mérete
1,50mm x 1,00mm