LCW W5AM-KXKZ-4L8N-0-350-R18-Z | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | 475-LCWW5AM-KXKZ-4L8N-0-350-R18-ZTR-ND - Szalag tekercsen (TR) |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | LCW W5AM-KXKZ-4L8N-0-350-R18-Z |
Leírás | LED DRAGON PLUS NEUTRAL WHITE |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | LED világítás Golden DRAGON® Plus 4000K 3,2V 350mA 170° 2-SMD, Sirályszárnyas, szabadon lévő kontaktus |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Lumen/Watt / üzemi áram 82lm/W |
Gyrt. | CRI (színvisszaadási index) 80 |
Sorozat | Max. áram 1A |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) | Fényszög 170° |
Alkatrész státusza Elavult | Rögzítés módja Felületszerelt |
CCT (K) 4000K | Tokozás 2-SMD, Sirályszárnyas, szabadon lévő kontaktus |
Fényáram 85°C-on, üzemi áramon 83lm | Gyártói tokozás SMD |
Fényáram 25°C-on, üzemi áramon 92lm (71lm ~ 112lm) | Méretek 0,236" H. x 0,236" Sz. (6,00mm x 6,00mm) |
Üzemi áram 350mA | Max. magasság (beültetve) 0,122" (3,10mm) |
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.) 3,2V |