KW DELSS2.CC-BXCY-4U9X-46A8-30-R18
DigiKey raktári szám
475-KWDELSS2.CC-BXCY-4U9X-46A8-30-R18TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
475-KWDELSS2.CC-BXCY-4U9X-46A8-30-R18CT-ND - Vágott szalag (CT)
475-KWDELSS2.CC-BXCY-4U9X-46A8-30-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
Leírás
LED WARM WHITE DIFFUSED SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
fehér, Meleg LED jelzőlámpa - diszkrét 3,25V 2-SMD, Lapos kivezetések
Kategória
Lencse mérete
1,23mm x 0,60mm
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
3,25V
Sorozat
Üzemi áram
30mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Fényszög
120°
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Szín
Tokozás
2-SMD, Lapos kivezetések
Lencse színe
sárga
Gyártói tokozás
Lencse fényáteresztő képessége
diffúz
Méretek
1,40mm H. x 0,80mm Sz.
Fényerősség
Max. magasság
0,70mm