KW CVLMM2.TK-Y2Y6-4L35M3-2686-700-R18
DigiKey raktári szám
475-KWCVLMM2.TK-Y2Y6-4L35M3-2686TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
475-KWCVLMM2.TK-Y2Y6-4L35M3-2686CT-ND - Vágott szalag (CT)
475-KWCVLMM2.TK-Y2Y6-4L35M3-2686DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
Leírás
OSLON COMPACT PM- FORWARD LIGHTI
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LED világítás OSLON® Compact PM fehér 3,19V 700mA 120° 2-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Max. áram
1A
Gyrt.
Fényszög
120°
Sorozat
Típusjelölés
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q102
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szín
Tokozás
2-SMD, kivezetés nélküli
Fényáram 25°C-on, üzemi áramon
272lm (235lm ~ 310lm)
Méretek
0,065" H. x 0,049" Sz. (1,65mm x 1,25mm)
Üzemi áram
700mA
Max. magasság (beültetve)
0,030" (0,77mm)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
3,19V
Tok termikus ellenállása
7,3°C/W