KR EELP41.22-Q1S1-36-A8J8-020-R18
DigiKey raktári szám
475-KREELP41.22-Q1S1-36-A8J8-020-R18TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
475-KREELP41.22-Q1S1-36-A8J8-020-R18CT-ND - Vágott szalag (CT)
475-KREELP41.22-Q1S1-36-A8J8-020-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
Leírás
LED RED DIFFUSED 0603 SMD
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 624nm LED jelzőlámpa - diszkrét 1,95V 0603 (1608 metrikus)
Kategória
Lencse mérete
1,16mm x 0,80mm
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
1,95V
Sorozat
Üzemi áram
20mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Fényszög
130°, 130°
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Szín
Jellemző hullámhossz
Konfiguráció
standard
Csúcs hullámhossz
636nm
Lencse színe
Színtelen
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Lencse fényáteresztő képessége
diffúz
Gyártói tokozás
Fényerősség
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Lencse formája
Téglalap lapos felső résszel
Max. magasság
0,50mm