GW VJLPL1.EM-K4LY-XX58-1-350-R18
DigiKey raktári szám
475-GWVJLPL1.EM-K4LY-XX58-1-350-R18TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
475-GWVJLPL1.EM-K4LY-XX58-1-350-R18CT-ND - Vágott szalag (CT)
475-GWVJLPL1.EM-K4LY-XX58-1-350-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
Leírás
LED OSLON PURE 1414 WHT 2700K
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LED világítás null fehér, Meleg 2700K 2,8V 350mA 120° 0505 (1313 metrikus)
Kategória
Lumen/Watt / üzemi áram
138lm/W
Gyrt.
CRI (színvisszaadási index)
80
Sorozat
Max. áram
1A
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Fényszög
120°
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szín
Tokozás
0505 (1313 metrikus)
CCT (K)
2700K
Méretek
0,055" H. x 0,055" Sz. (1,40mm x 1,40mm)
Fényáram 85°C-on, üzemi áramon
135lm (120lm ~ 150lm)
Max. magasság (beültetve)
0,033" (0,85mm)
Üzemi áram
350mA
Tok termikus ellenállása
5,7°C/W
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,8V