GW QTLTS1.EM-H6HV-XX53-1-65-R33
DigiKey raktári szám
475-GWQTLTS1.EM-H6HV-XX53-1-65-R33TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
Leírás
LED
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LED világítás OSCONIQ® E 2835 fehér, hideg 5000K 2,7V 65mA 120° 1411 (3528 metrikus)
Kategória
Lumen/Watt / üzemi áram
228lm/W
Gyrt.
CRI (színvisszaadási index)
80
Sorozat
Max. áram
250mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Fényszög
120°
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szín
Tokozás
1411 (3528 metrikus)
CCT (K)
5000K
Gyártói tokozás
1411
Fényáram 25°C-on, üzemi áramon
40lm (36lm ~ 44lm)
Méretek
0,138" H. x 0,110" Sz. (3,50mm x 2,80mm)
Üzemi áram
65mA
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,7V
Tok termikus ellenállása
11°C/W