GW JTLPS1.CM-JNKN-XX51-1-150-R33
DigiKey raktári szám
475-GWJTLPS1.CM-JNKN-XX51-1-150-R33TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
475-GWJTLPS1.CM-JNKN-XX51-1-150-R33CT-ND - Vágott szalag (CT)
475-GWJTLPS1.CM-JNKN-XX51-1-150-R33DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
Leírás
LED DURIS E2835 WHITE 6500K 2835
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LED világítás DURIS® E 2835 fehér, hideg 6500K 3,05V 150mA 120° 1113 (2835 metrikus)
Kategória
CRI (színvisszaadási index)
90
Gyrt.
Max. áram
250mA
Sorozat
Fényszög
120°
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
1113 (2835 metrikus)
Szín
Gyártói tokozás
2835
CCT (K)
6500K
Méretek
0,128" H. x 0,110" Sz. (3,25mm x 2,80mm)
Fényáram 25°C-on, üzemi áramon
70lm (60lm ~ 80lm)
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Üzemi áram
150mA
Tok termikus ellenállása
16°C/W
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
3,05V