GB VJLPL1.F3-JRJT-BABB-1-350-R18
DigiKey raktári szám
475-GBVJLPL1.F3-JRJT-BABB-1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
475-GBVJLPL1.F3-JRJT-BABB-1CT-ND - Vágott szalag (CT)
475-GBVJLPL1.F3-JRJT-BABB-1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
Leírás
LED OSLON PURE 1414 BLUE 468NM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Színes LED fényforrás null kék 0505 (1313 metrikus)
Kategória
Max. áram
1A
Gyrt.
Fényáram / üzemi áramon/hőmérsékleten
59lm (52lm ~ 66lm)
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
25°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Fényszög
120°
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szín
Tokozás
0505 (1313 metrikus)
Üzemi áram
350mA
Méretek
0,055" H. x 0,055" Sz. (1,40mm x 1,40mm)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,85V
Max. magasság (beültetve)
0,037" (0,93mm)