PCD200-24-B-4R-100
DigiKey raktári szám
2053-PCD200-24-B-4R-100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PCD200-24-B-4R-100
Kijelzett karakterek magassága
0,600" (15,20mm), 0,460" (11,68mm)
Gyártó
Amphenol Wilcoxon Sensing Technologies
Kimenet típusa
relé (4)
Sorozat
Tápfeszültség
12 ~ 24VDC
Panelkivágás mérete
Négyszögletes - 92,00mm x 45,00mm
Méréstartomány
0 ~ 20mA, ±10VDC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C