PCD200-24-B-420-140
DigiKey raktári szám
2053-PCD200-24-B-420-140-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PCD200-24-B-420-140
Leírás
PROCESS METER LED PANEL MOUNT
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Folyamatmérő LED - Piros karakterek kijelző panelre szerelhető
Kategória
Kijelzett karakterek magassága
0,600" (15,20mm), 0,460" (11,68mm)
Gyártó
Amphenol Wilcoxon Sensing Technologies
Kimenet típusa
analóg
Sorozat
Tápfeszültség
12 ~ 24VDC
Csomagolás
Doboz
Panelkivágás mérete
Négyszögletes - 92,00mm x 45,00mm
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Típus
Folyamatmérő
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Mért jellemző
Ipari
Védettség
IP65 - porálló, vízálló
Méréstartomány
0 ~ 20mA, ±10VDC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C