PCD100-265-B-420-0
DigiKey raktári szám
2053-PCD100-265-B-420-0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PCD100-265-B-420-0
Kijelzett karakterek magassága
1,200" (30,48mm)
Sorozat
Tápfeszültség
85 ~ 265VAC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Méréstartomány
0 ~ 20mA, ±10VDC, -200°C ~ 1260°C