PCD100-24-B-N-0
DigiKey raktári szám
2053-PCD100-24-B-N-0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PCD100-24-B-N-0
Leírás
PROCESS/TEMP METER LED PANEL MNT
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Folyamat-, hőmérsékletmérő LED - Piros karakterek kijelző panelre szerelhető
Kategória
Karakterek száma soronként
4
Gyártó
Amphenol Wilcoxon Sensing Technologies
Kijelzett karakterek magassága
1,200" (30,48mm)
Sorozat
Tápfeszültség
12 ~ 36VDC
Csomagolás
Doboz
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Típus
Folyamat-, hőmérsékletmérő
Védettség
IP65 - porálló, vízálló
Mért jellemző
Folyamat, RTD, hőelem
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Méréstartomány
0 ~ 20mA, ±10VDC, -200°C ~ 1260°C