LMR-400-75
DigiKey raktári szám
1946-LMR-400-75-DS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LMR-400-75
Leírás
STD CABLE, BLACK PE JACKET FOOT
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
koaxiális kábel Rendeléskor a mennyiséget adja meg lábban 75 Ohms
Kategória
Hossz
Rendeléskor a mennyiséget adja meg lábban
Gyártó
Amphenol Times Microwave Systems
Köpeny színe
fekete
Sorozat
Kábelér anyaga
vörösréz, csupasz
Csomagolás
Digi-Spool™, folytonos tekercs
Dielektrikum anyaga
Polietilén hab (FPE)
Alkatrész státusza
Aktív
Dielektrikum átmérője
0,285" (7,24mm)
Kábel típusa
koaxiális
Árnyékolás anyaga
alumínium; vörösréz, ónozott
Sodrat
Tömör
Terjedési sebesség (VoP)
85.0
Köpeny anyaga
Polietilén (PE)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Köpeny átmérője
0,405" (10,29mm)
Tekercs mérete
500,0' (152,4m)
Árnyékolás típusa
Sodrat
Alap típusszám
Impedancia
75 Ohms