P51-500-S-B-I36-20MA-000-000
DigiKey raktári szám
734-1118-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
P51-500-S-B-I36-20MA-000-000
Leírás
SENSOR 500PSIS 1/8NPT 20MA
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nyomásérzékelő 500psi (3447,38kPa) Szigetelt mérőműszer Apa - 1/8" (3,18mm) NPT 4mA ~ 20mA henger
Kategória
Kimenet
4mA ~ 20mA
Gyártó
Amphenol SSI Technologies
Pontosság
±0,5%
Sorozat
Tápfeszültség
8V ~ 30V
Csomagolás
Doboz
Csatlakozónyílás mérete
Apa - 1/8" (3,18mm) NPT
Alkatrész státusza
Aktív
Csatlakozócsonk kialakítása
Menetes
Felhasználás
Ipari automatizálás
Tulajdonságok
erősített kimenet, Hőmérséklet-kompenzált
Nyomás típusa
Szigetelt mérőműszer
Végződtetés módja
3’ hosszú kábel
Üzemi nyomás
500psi (3447,38kPa)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C