MG-100-A-9V-R
DigiKey raktári szám
MG-100-A-9V-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MG-100-A-9V-R
Leírás
SENSOR DIGITAL GAUGE 100PSI LCD
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nyomásérzékelő 100psi (689,48kPa) Szellőztetett mérőműszer Apa - 1/4" (6,35mm) NPT LCD-kijelző Modulház kijelzővel
Kategória
Pontosság
±0,25%
Gyártó
Amphenol SSI Technologies
Tápfeszültség
9V
Sorozat
Csatlakozónyílás mérete
Apa - 1/4" (6,35mm) NPT
Csomagolás
Doboz
Csatlakozócsonk kialakítása
Menetes
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Hőmérséklet-kompenzált
Felhasználás
Ipari automatizálás
Max. nyomás
300psi (2068,43kPa)
Nyomás típusa
Szellőztetett mérőműszer
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 60°C
Üzemi nyomás
100psi (689,48kPa)