ATM13-12PC-R008
DigiKey raktári szám
889-ATM13-12PC-R008-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATM13-12PC-R008
Leírás
CONN HEADER R/A 12POS 4.2MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat panelre szerelhető, Bepattintható; Furatszerelt, derékszögű 12 position 0,165" (4,20mm)
EDA / CAD modellek
ATM13-12PC-R008 modellek
Kategória
Rögzítés módja
Reteszelő tartó
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,120" (3,05mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
1,378" (35,00mm)
rézötvözet
Raszter (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Sortávolság (párosított rész)
Védettség
IP69K
Névleges áram (Amper)
7,5A