ATM13-12PA-GR01
DigiKey raktári szám
889-ATM13-12PA-GR01-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATM13-12PA-GR01
Leírás
CONN HEADER R/A 12POS 4.2MM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat panelre szerelhető, Bepattintható; Furatszerelt, derékszögű 12 position 0,165" (4,20mm)
EDA / CAD modellek
ATM13-12PA-GR01 modellek
Kategória
Rögzítés módja
Reteszelő tartó
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,120" (3,05mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
1,378" (35,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező formája
kör alakú
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
arany
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
rézötvözet
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Pozíciók száma
Tulajdonságok
szerelőperem, zárt
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Sortávolság (párosított rész)
Védettség
IP69K
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
fekete
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
7,5A