ATM13-12PA-12PC-BM03_view2
ATM13-12PA-12PC-BM03
DigiKey raktári szám
889-3449-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATM13-12PA-12PC-BM03
Leírás
CONN HEADER R/A 12POS
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat panelre szerelhető, Bepattintható; Furatszerelt, derékszögű 12, 12 position
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ATM13-12PA-12PC-BM03 modellek
Kategória
Érintkező tüske hossza
0,112" (2,84mm)
Gyrt.
Szigetelés magassága
1,378" (35,00mm)
Sorozat
Érintkező formája
kör alakú
Csomagolás
Ömlesztve
Párosított érintkező bevonata
ón
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező tüske bevonata
ón
Csatlakozó típusa
Érintkező anyaga
rézötvözet
Érintkező típusa
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Pozíciók száma
Tulajdonságok
szerelőperem, zárt
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Védettség
IP67
Kialakítás
Szigetelés színe
fekete
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges áram (Amper)
7,5A