AT13-48PABCD-BM03
DigiKey raktári szám
889-AT13-48PABCD-BM03-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AT13-48PABCD-BM03
Leírás
AIPX AT HEADER THERMOPLASTIC 4X1
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat panelre szerelhető, Furatszerelt, derékszögű 48 (12 x 4) position
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AT13-48PABCD-BM03 modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Rögzítés módja
Reteszelő tartó
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,180" (4,57mm)
Csomagolás
Doboz
Érintkező formája
kör alakú
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
ón
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
rézötvözet
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Sorok száma
2
Tulajdonságok
szerelőperem, zárt
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Kialakítás
Szigetelés színe
fekete
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges áram (Amper)
13A