Ehhez nincs kép: 135104-R1-12.00
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
135104-R1-12.00
DigiKey raktári szám
135104-R1-12.00-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
135104-R1-12.00
Leírás
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel SMA - SMA Kézzel formázható .085 12,00" (304,80mm)
Kategória
2. csatlakozó
SMA dugó, derékszögű
Gyártó
Amphenol RF
2. érintkező típusa
apa
Csomagolás
Ömlesztve
Szerelési mód - 2. csatlakozó
Lengő (soros)
Alkatrész státusza
Aktív
Hossz
12,00" (304,80mm)
Kialakítás
SMA - SMA
Kábel típusa
Kézzel formázható .085
1. csatlakozó
SMA dugó, derékszögű
Összesített impedancia
50 Ohms