095-902-537M050
DigiKey raktári szám
115-095-902-537M050-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
095-902-537M050
Leírás
COAX CBL RP-SMA TO RP-SMA 19.6"
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel RP-SMA - RP-SMA RG-174 19,69" (500,00mm)
Kategória
Szerelési mód - 2. csatlakozó
Lengő (soros)
Gyártó
Amphenol RF
Hossz
19,69" (500,00mm)
Csomagolás
Tasak
Kábel típusa
RG-174
Alkatrész státusza
Aktív
Kábel impedanciája
50 Ohms
Kialakítás
RP-SMA - RP-SMA
Összesített impedancia
50 Ohms
1. csatlakozó
RP-SMA aljzat
Max. frekvencia
6 GHz
1. érintkező típusa
apa
Szín
fekete
Szerelési mód - 1. csatlakozó
panelre szerelhető
Tulajdonságok
árnyékolt
Szerelési jellemző - 1. csatlakozó
Átvezető - előoldali anya
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 165°C