095-850-254M050
DigiKey raktári szám
115-095-850-254M050-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
095-850-254M050
Leírás
COAX CBL BNC TO BNC 19.6"
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel BNC - BNC RG-142 19,69" (500,00mm)
Kategória
Szerelési mód - 2. csatlakozó
Lengő (soros)
Gyártó
Amphenol RF
Hossz
19,69" (500,00mm)
Csomagolás
Tasak
Kábel típusa
RG-142
Alkatrész státusza
Aktív
Kábel impedanciája
50 Ohms
Kialakítás
BNC - BNC
Összesített impedancia
50 Ohms
1. csatlakozó
BNC aljzat
Max. frekvencia
6 GHz
1. érintkező típusa
anya
Szín
vörösréz
Szerelési mód - 1. csatlakozó
Lengő (soros)
Tulajdonságok
árnyékolt
2. csatlakozó
BNC dugó
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C