MCD37M51R700K/AA-15
DigiKey raktári szám
4306-MCD37M51R700K/AA-15-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCD37M51R700K/AA-15
Leírás
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
37 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
Kategória
Elsődleges anyag
fém
Gyrt.
Csatlakozóház anyaga, bevonata
alumínium, nikkelezett, nem elektrolitikus
Sorozat
Érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező bevonatának vastagsága
50,0µin (1,27µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozási szabvány
Névleges áram (Amper)
18A
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Hátlaptól mért távolság
0,318" (8,09mm)
Pozíciók száma
Tulajdonságok
tartóelemek
Sorok száma
2
Névleges feszültség
300V
Rögzítés módja
Szín
kék
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
4 (DC, C)
Dielektrikum anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Érintkező típusa
Jel
Érintkező anyaga
rézötvözet
Perem kialakítása
ház/csatlakozóház (4-40)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C