PT6KV-253A2020
DigiKey raktári szám
1993-PT6KV-253A2020-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PT6KV-253A2020
Leírás
TRIMMER 25K OHM 0.1W PC PIN TOP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 kOhms 0,1W, 1/10W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Szén 1.0 fordulat Fent állítható
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±300ppm/°C
Gyártó
Amphenol Piher Sensing Systems
Fordulatok száma
1.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Ömlesztve
Ellenállás anyaga
Szén
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás
25 kOhms
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Teljesítmény (Watt)
0,1W, 1/10W
Méretek
Kerek - 0,248" átmérő (6,30mm)
Tűrés
±20%