PT15LV02-103A2020-S
DigiKey raktári szám
1993-PT15LV02-103A2020-S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PT15LV02-103A2020-S
Leírás
TRIMMER 10K OHM 0.25W PC PIN TOP
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms 0,25W, 1/4W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Szén 1.0 fordulat Fent állítható
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±300ppm/°C
Gyártó
Amphenol Piher Sensing Systems
Fordulatok száma
1.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Ömlesztve
Ellenállás anyaga
Szén
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás
10 kOhms
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Teljesítmény (Watt)
0,25W, 1/4W
Méretek
Kerek - 0,591" átmérő (15,00mm)
Tűrés
±20%