PT10LV10-504A2020-S
DigiKey raktári szám
1993-PT10LV10-504A2020-S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PT10LV10-504A2020-S
Leírás
TRIMMER 500KOHM 0.15W PC PIN TOP
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
500 kOhms 0,15W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Szén 1.0 fordulat Fent állítható
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±300ppm/°C
Gyártó
Amphenol Piher Sensing Systems
Fordulatok száma
1.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Ömlesztve
Ellenállás anyaga
Szén
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás
500 kOhms
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Teljesítmény (Watt)
0,15W
Méretek
Kulatý - 0,406" átmérő (10,30mm)
Tűrés
±20%