SFW15R-2STE1LF
SFW15R-2STE1LF
SFW15R-2STE1LF
DigiKey raktári szám
609-1906-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
609-1906-1-ND - Vágott szalag (CT)
609-1906-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SFW15R-2STE1LF
Leírás
CONN FFC FPC TOP 15POS 1MM R/A
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, fent 0,039" (1,00mm) Felületszerelt, derékszögű
EDA / CAD modellek
SFW15R-2STE1LF modellek
Kategória
Kábelvégződés típusa
Egyenes
Ház anyaga
Polifenilén-szulfid (PPS), üvegszálas
Működtető elem anyaga
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés, Zero Insertion Force (ZIF)
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Névleges feszültség
100V
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, fent
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Pozíciók száma
15
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)
Névleges áram (Amper)
1A
Végződtetés
forraszanyag
FFC, FCB vastagsága
0,30mm
Működtető elem színe
fekete
Lemeztől mért magasság
0,106" (2,70mm)