SFW14R-2STE1LF
DigiKey raktári szám
609-1903-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
609-1903-1-ND - Vágott szalag (CT)
609-1903-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SFW14R-2STE1LF
Leírás
CONN FFC FPC TOP 14POS 1MM R/A
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
14 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, fent 0,039" (1,00mm) Felületszerelt, derékszögű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SFW14R-2STE1LF modellek
Kategória
Kábelvégződés típusa
Egyenes, Kúpos
Gyártó
Amphenol ICC (FCI)
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorozat
Érintkező bevonata
ón
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ház anyaga
Polifenilén-szulfid (PPS), üvegszálas
Alkatrész státusza
Aktív
Működtető elem anyaga
FFC kábel típusa
FFC, FPC
Tulajdonságok
Zero Insertion Force (ZIF)
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Névleges feszültség
100V
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, fent
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Pozíciók száma
14
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)
Névleges áram (Amper)
1A
Végződtetés
hajlított tű
Ház színe
barna
FFC, FCB vastagsága
0,30mm, 0,33mm
Működtető elem színe
fekete
Lemeztől mért magasság
0,106" (2,70mm)