SFV24R-2STE1HLF
SFV24R-2STE1HLF
SFV24R-2STE1HLF
DigiKey raktári szám
609-4321-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
609-4321-1-ND - Vágott szalag (CT)
609-4321-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SFV24R-2STE1HLF
Leírás
CONN FFC FPC TOP 24POS 0.5MM R/A
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, fent 0,020" (0,50mm) Felületszerelt, derékszögű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SFV24R-2STE1HLF modellek
Kategória
Kábelvégződés típusa
Rovátkolt
Gyártó
Amphenol ICC (FCI)
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorozat
Érintkező bevonata
ón
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ház anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP), üvegszálas, halogénmentes
Alkatrész státusza
Aktív
Működtető elem anyaga
Polifenilén-szulfid (PPS), üvegszálas, halogénmentes
FFC kábel típusa
FFC, FPC
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés, Zero Insertion Force (ZIF)
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Névleges feszültség
50V
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, fent
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Pozíciók száma
24
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Névleges áram (Amper)
0,5A
Végződtetés
forraszanyag
Ház színe
fekete
FFC, FCB vastagsága
0,30mm
Működtető elem színe
fekete
Lemeztől mért magasság
0,071" (1,80mm)